Ohlasy klientů

2017

Mariana jsem oslovil, protože jsem po zhlédnutí jeho webového profilu cítil, že by mi mohl pomoci vytvořit výjimečný projekt, který jsem právě připravoval – www.martinbursik.com. Přál jsem si neotřelou webovou prezentaci mé osoby jako investičního poradce, který poskytuje služby bez provizí od třetích stran. Marian mě nadchl svým přístupem. Je profesionální, veselý, empatický, rychle pracuje se souvislostmi a přitom stále, jakoby mimoděk, pracuje na základě projektových postupů. S velkou úctou a pokorou k připomínkám klienta dokáže navrhovat designové a funkční vlastnosti webu, ze kterých postupně vzešel web, který má u mých klientů velmi pozitivní ohlas. Velmi jsem ocenil přístup, kdy Marian přizval mnou navrženého fotografa k diskuzím o vzhledu webu. Díky tomu fotograf mnohem lépe a rychleji navrhl a realizoval sadu fotografií, které se pro můj projekt hodily. Práce ze strany Mariana byla efektivní, promyšlená a splnila mé očekávání. A navíc jsem poznal skvělého člověka, kterého v mnoha směrech obdivuji. Přeji Marianovi mnoho štěstí a mohu jej vřele doporučit.

Martin BuršíkPrivate wealth manager - www.martinbursik.com

Jsem nesmírně ráda, že jsem si pro svůj projekt vybrala právě Mariana. Hned po první schůzce jsem věděla, že to je on – mého srdce šampion, a že s ním to bude to pravé ořechové. Kolikrát jsem si až říkala, jestli ten chlap neumí číst myšlenky. Vždy se trefil přímo do toho, na co jsem myslela, co bych chtěla. S Marianem je prostě radost spolupracovat. Jeho znalosti v oboru a pracovní přístup jsou neoddiskutovatelné. Díky, Mariane!

Bc. Monika Kukoľ SochorováMBA designérka, aranžérka a dekoratérka - www.kreativnimatka.cz

Mariána mohu jen doporučit. Našemu projektu pomohl nejenom z pozice UX a grafického designu, kde odvedl naprosto profesionální práci, ale i v obecné rovině. Vždy se snažil jít za hranice zadání a iniciativně hledal lepší řešení a nové nápady, jak celý projekt posunout dál. Osobní setkání byla vždy velmi příjemným zpestřením pracovního dne a to nejen z pohledu gastronomie. Vždy se nám podařilo společně vymyslet a navrhnout něco, co projekt posunulo dál. Mariánovi tímto moc děkuji za pomoc s projektem a těším se na další spolupráci.

Jan SilberCEO Jobstack.it - www.jobstack.it

S Marianem jsem zatím pracoval na 2 dokončených projektech, na kompletním redesign webu mého klienta, kde Marian zpracoval vstupní analýzy a na jejich základě navrhl nový web, který je nyní ve výrobě. Protože jsem byl nad míru spokojený, pustili jsme se společně i do faceliftu webových stránek mého vlastního projektu. Oba projekty jsme zvládli rychle, bez zádrhelů, ke spokojenosti všech stran. Naše spolupráce nadále pokračuje dalšími projekty, což mluví samo za sebe.

Ing. Petr MacekCEO Caflou - www.caflou.cz

2016

Spolupráce s Marianem je jedním slovem parádní. Je to člověk, který své řemeslo perfektně umí, má úžasný cit pro design a grafiku a k tomu všemu umí zvládat komunikaci s klientem, který si občas trošku vymýšlí. Umí věci korigovat tak, abychom společně dopluli ke skvělému výsledku. Jsem ráda, že jsme Mariana oslovili a že se povedlo ho pro náš projekt získat. Kudy chodím, tedy lépe řečeno kudy stránky představuji, tudy sklízím pochvaly. Díky, Mariane!

Barbora Wodinskámarketingová specialistka, Webcom a.s. - webcom.cz

S Mariánem se spolupracuje dobře. Návrh postupu pro vás připraví prostřednictvím myšlenkové mapy, včetně nacenění jednotlivých kroků. Na základě analýzy webu jsme redesignovali web (UX, webdesign, copy). Samozřejmě s návazností na další činnosti (emailing, SEO a další). S výsledkem jsem spokojený nejen já, ale i mí zákazníci. Pro změnu je dobré spolupracovat s někým, kdo své práci rozumí. Přichází s novými nápady a neřídí se jen zadáním. Rovněž si velmi cením zodpovědného přístupu a lidské komunikace.

Jan Linhartmajitel a zakladatel progresguru.cz

Spolupráce s Marianem je jedním slovem super! Spojuje v sobě navzájem těžko spojitelné atributy: velký cit pro webdesign, širokou znalost možností aplikace moderních webových technologií a nástrojů, a zároveň schopnost vést dobře lidi k vytčenému cíli. Spolupráce byla příkladná a celkově vždy pomohla vylepšit již tak dobrý výsledek. Doporučuji.

Mgr. Lukáš Vikwebdesignér a webový konzultant

2015

Hřbitovy jsou plné nápadů, které se nikdy neuskutečnily, snů, které zůstaly zapomenuty. Mohlo tam být v budoucnu o jeden nápad a zároveň sen více, ale… V náhody já nevěřím a teď už i můžu s odstupem napsat, že to náhoda rozhodně nebyla. A tak jsem narazil na Mariána. Po prvním setkání jsem se nemusel rozhodovat, byla to jedna z těch věcí, kdy prostě víte, že je to správně. Ani cesty přes celou republiku nenahlodaly mé rozhodnutí vložit důvěru právě v tuto bytost…sami po první schůzce uvidíte proč. Nemýlil jsem se. Nebyla to pro mne spolupráce, nýbrž cesta…Cesta, na které se ze mě Marián snažil vytáhnout to nejlepší. Otevřel ve mně spoustu zámku aby se mohly spojit důležité body, body, které vybrousily původní nápad do konečné podoby. Je to člověk, který vám umožní zlepšovat se a ujasňovat si spoustu věcí a to je pro mě, pravý profesionál. Protože jenom takto bude mít váš projekt smysl. Navíc tvoříte s radostí, úsměvem a u dobrého jídla. Druhou stranou odvádí obrovský kus technické práce, kde už vašeho přemýšlení není ani tak potřeba. Výsledkem toho všeho je u mě zrealizovaný nápad, ze kterého mám…štěstí. Mariáne, moc Vám děkuju za tuhle společnou cestu. Za Vaší ochotu, za práci, za strávený čas, za energii, za osobní a lidský přístup, za esmeraldu, za projekt… Přeji Vám a celé Vaší rodině jen to nejlepší, a myslím to opravdu od srdce…

Vojtěch Kubatýzakladatel projektu Okolovíc - www.okolovic.cz

Na začátku byl nápad, který nás nadchl. Okamžitě jsme se pustili do plánování a první na našem seznamu bylo vytvoření loga a grafiky pro náš web. Oslovili jsme několik freelancerů a mezi nimi byl i Marian. On jako jediný nás chtěl vidět osobně a my to s radostí a trochu i s obavami přijali. Během naší dvouhodinové schůzky nám Marian otevřel oči tak, až jsme se zalekli, do čeho se to řítíme. Představovali jsme si totiž naše podnikání jako „Hurvínek válku“. Vůbec jsme si neuvědomili, že pokud chcete přijít na trh s něčím novým, tak vám nestačí pouze logo. Pokud chcete uspět, váš projekt musí být domyšlený. Musíte si definovat zákazníka, produkt, strategii, analyzovat trh, vytvořit brand a indentitu, správně se propagovat, mít filozofii… Zjistili jsme, že potřebujeme pomoc. Asi je vám jasné, že jsme si s Marianem na společnou spolupráci kývli. Už od začátku jsme si lidsky sedli a každou další schůzkou jsme se utvrzovali v tom, že jsme se dali dohromady se skvělým člověkem. Má otevřenou mysl, ví přesně, co dělá a má jasný cíl, kam projekt nasměrovat. Marián nám vytvořil „brand“, se kterým se můžeme pyšně prezentovat. Mariane, děkujeme vám za vaši energii, čas strávený naším projektem, srandu, kterou jsme společně zažili a za to jaký jste! A také děkujeme vaší rodině (Hance, Martínkovi a Pujíkovi) za trpělivost, díky které jste nám mohl věnovat tolik času.

Jana a Jiří Havloviprojekt 4nohy - www.4nohy.cz

„Všechno se děje správně a ve správnou chvíli.“ Tak přesně by se dalo nazvat naše první setkání s Marianem. Ztraceni ve světě grafiky a webu jsme poznali Mariana. Ukázal nám cestu a pomohl dojít k radostnému cíli. S Marianem jsme za velmi krátký časový úsek dokázali vytvořit dílo, které nás dělá šťastné. Zaleze vám pod kůži a právě díky tomu získá váš nápad opravdu kvalitní poutavý kabát, který dostane ostatní do kolen a to přeci chcete. Moc děkujeme za vše, za design, web, pochopení, rozumný nadhled, pomoc a přátelskou spolupráci plnou poznání a veselí.

Nikola Hlavsováprojekt DAMI Bubble - www.damibubble.cz

Když jsme šli na první pracovní setkání s tebou, měli jsme ohromný strach. Nevěděli jsme co děláme, jak to budeme dělat dál, kde to budeme dělat, pro koho a jestli to vůbec půjde. To bylo ale také naposled. S každou další schůzkou jsme si byli jistější, věci dostávaly ten správný směr a najednou to vypadalo tak jednoduše. Působíš jako obrovský profík, který přesně ví, co dělá a se vším si vždy ví rady. Kdykoli se nám zdál v něčem problém, byl s rychlostí blesku odstraněn, než vlastně vůbec stačil přijít. Ani jednou jsme o tobě nezapochybovali a vkládali v tebe stoprocentní důvěru. Určitě byly chvíle, kdy jsme ti dávali zabrat stejně jako ty nám, ale teď už víme, že bez toho bychom nebyli tam, kde jsme. Také už víme, jakým směrem jít dál a nic nám nepřipadá nemožné. Víme, že děláme dobrawty naprosto luxusní chuti a máme, jak říkáš, „k posrání“ dobrý web. Až dovedeme k dokonalosti krabičky a zbytek věcí, bude „k posrání“ dobrý úplně všechno. A za to Ti patří velké díky. Jsi úžasný člověk jak po pracovní stránce, tak i po té osobní. Není možné se v tvé přítomnosti cítit jinak než výborně a mnoho lidí by se od tebe mohlo učit. Ještě jednou za vše moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Eva Šmatlákovázakladatelka projektu Veveraw - www.veveraw.cz

Mariana můžu všem více než doporučit! Je vynikající designér a tvůrce webů, který dává do práce víc, než si kdokoliv dokáže představit. Spolupráce s Marianem není pouze o čisté, technicky dokonalé práci na webových stránkách, ale o celkovém nastavení myšlení, sledování trendů a naprostém zapálení pro věc. Nejraději mám spolupráci s lidmi, pro které je práce zároveň koníčkem, životním stylem a vášní, protože vím, že pro takového člověka je to, co dělá vším a já tak dostanu to nejlepší. Marian takový člověk je a setkání s ním mi změnilo život, jak v rovině osobní, tak pracovní. Pozvedl mou práci, přemýšlení i filozofii na úroveň, o které jsem dříve jenom snil. Jako fotograf jsem nepotřeboval pouze funkční stránky, ale designové prostředí, které bude dokonale pasovat k fotografiím, které vytvářím. S Marianem jsme dospěli k výsledku, který předčil moje očekávání a proto mu patří mé velké díky!

Milan Kabelkafotograf, retušér, grafik, tvůrce videí a špičkového post-processingu - www.milankabelka.com

2014

S Marianem spolupracujeme čtvrtý měsíc a rád bych ho doporučil jako šikovného a spolehlivého dodavatele. Naše společnost se jako startup dostala do akcelerátoru WAYRA, kde jsme rozběhli řešení pro sledování okamžité polohy zásilky v reálném čase. Marian nám v krátké době navrhl web po grafické i funkční stránce. Byl proaktivní a promptně řešil naše dotazy. Pro Mapilary aplikace navrhl čistý, moderní, přehledný a uživatelsky přátelský design. Naše představy přenesl do reálné grafické podoby ve velmi krátkém čase a naprosto profesionálně. Velmi rádi budeme s Marianem spolupracovat nadále a s chutí jej doporučujeme!

Richard MravaCEO, Mapilary, s.r.o. - www.mapilary.com

Pana Kadlece doporučuji, protože má tvůrčí empatický přístup i k neobvyklým novým požadavkům, je pečlivý, má smysl pro pořádek a harmonii a zejména je schopen výsledek podat elegantně nadčasově, což se nám moc líbí.

Ing. Aleš Zemanjednatel společnosti XREAL, s.r.o. - www.xreal.cz

Spolupráce s panem Kadlecem byla příkladná. Co slíbil, to dodržel, termíny dokonce s předstihem. Na maily odpovídá skoro okamžitě a každé mé přání bylo vyslyšeno. Nikdy nebyl otrávený z mých připomínek, i když se ukázaly jako nesprávné a pak jsme některé zase vracely zpět. Má dobrý vkus a jeho práce se líbí všem, komu jsem ji ukázal. Mohu jen doporučit.

Ing. Jiří Babínekprovozovatel eshopu luxusnizrcadla.cz

Mariana jsme jako webového designéra našly s kolegyní na webu. Zaujala nás jeho tvorba a jeho blog. Hned po první emailové komunikaci jsme správně tušily, že jsme si vybraly velice dobře. Hned na začátku nám pomohl si vše ujasnit a vytvořit si o našem eshopu ucelenou představu. S Marianem je velice snadná komunikace. Nejen že je trpělivý :), ale i odpovídá velice rychle. Všechny dokumenty má více než v pořádku. S finálním produktem jsme moc spokojené a automaticky počítáme s další spoluprací. I po předání hotového eshopu je Marian stále k dispozici, pokud máme nějaké dotazy nebo potřebujeme s něčím pomoci. Dávám oba palce nahoru.

Hana Alfredovámajitelka e-shopu latkypodlevas.cz

Mariana jsme si vybrali na základě jeho webu. Musím říct, že jsme měli velké štěstí. Marian skvěle pochopil, co na webu přesně chceme (i když jsme to možná nevěděli sami). Přeorganizoval celou strukturu webu, která je teď přehlednější a logičtější. Byl nám nápomocný 24/7 a proaktivně řešil celou situaci. Web se nám líbí a byli jsme naprosto spokojeni.

Tomáš Vrbickýzástupce ředitele MŠ da Vinci - www.skoladavinci.cz

2013

Pana Kadlece vřele doporučuji. Dle mého názoru je to odborník na svém místě. Pan Kadlec je velmi empatický člověk s vysoce individuálním přístupem. Velmi mi pomohl i po obsahové stránce webu – pomohl mi vystihnout podstatu mého záměru. Vše dodal v dohodnutých termínech a velmi precizně. Dle mého vytvořil web velmi moderní, nadčasový, elegantní. Naše spolupráce byla vynikající.

Petra Kostkováwww.petrakostkova.cz

Díky panu Kadlecovi sklízíme jako škola jenom pochvalu a já jako šéf nechávám trošku té chvály sklouzávat i po sobě. Nejen veřejnost, která byla svědky přerodu stránek ze starých na nové, vyjadřuje své ocenění. Také rodiče nových žáků, kteří se o naši školu zajímají poprvé, neváhají utrousit zmínku o pěkných a přehledných webových stránkách. Já osobně oceňuji především aktuálnost. Díky jednoduchosti a snadné správě není pro nás problém dodávat téměř okamžitě informace o dění ve škole. Co se týče vzhledu webovek, hned první návrh mě nadchl svou čistotou, uspořádáním, nápadem vycházet z barevnosti fasády školy apod. Žádné další připomínky a zásadní úpravy nebyly potřeba. Dlouho jsem se změnou webových stránek váhala, protože jsem nevěděla, co vlastně chci. Vy jste to věděl přesně. Úplně jste se mi trefil do noty. A pochvalné ohlasy jsou důkazem toho, že v jednoduchosti je síla a krása. A co velmi oceňuji, byla bezproblémová spolupráce s Vámi. A i když jsme se „dohadovali“ o smlouvě, vše probíhalo hladce a korektně – a věřte, že takový přístup nebývá zcela běžný.

Ing. Jana Králová ředitelka školyZŠ Židlochovice - www.zszidlochovice.cz