Ukázky mé práce

jobstack.it

Rok realizace:

2017

Rozsah:

UX design, UI design

Klient:

jobstack.it

Ohlas klienta:

Mariána mohu jen doporučit. Našemu projektu pomohl nejenom z pozice UX a grafického designu, kde odvedl naprosto profesionální práci, ale i v obecné rovině.

Vždy se snažil jít za hranice zadání a iniciativně hledal lepší řešení a nové nápady, jak celý projekt posunout dál. Osobní setkání byla vždy velmi příjemným zpestřením pracovního dne a to nejen z pohledu gastronomie. Vždy se nám podařilo společně vymyslet a navrhnout něco, co projekt posunulo dál.
Mariánovi tímto moc děkuji za pomoc s projektem a těším se na další spolupráci.

Jan Silber
CEO jobstack.it

svet-oken.cz

Rok realizace:

2017

Rozsah:

UX design, UI design

Klient:

Svět oken, s.r.o.

Informační systém ERP

Rok realizace:

2016 – 2017

Rozsah:

UX design, UI design

Klient:

nelze uvést

Popis:

Hlavní výzvou spolupráce s klientem, kterého nemohu z hlediska smluvním podmínek jmenovat, byla transformace robustního desktopového informačního systému ERP v pokud možno původní funkčnosti do tabletu a mobilních telefonů.

Práce na jednotlivých komponentách si vyžádaly téměř roční spolupráci. Výsledek? Aplikace v mobilních zařízení, kterou si uživatelé pochvalují…

caflou.cz

Rok realizace:

2017

Rozsah:

UI design

Klient:

caflou.cz

Ohlas klienta:

S Marianem jsem zatím pracoval na 2 dokončených projektech, na kompletním redesign webu mého klienta, kde Marian zpracoval vstupní analýzy a na jejich základě navrhl nový web, který je nyní ve výrobě.

Protože jsem byl nad míru spokojený, pustili jsme se společně i do faceliftu webových stránek mého vlastního projektu. Oba projekty jsme zvládli rychle, bez zádrhelů, ke spokojenosti všech stran.

Naše spolupráce nadále pokračuje dalšími projekty, což mluví samo za sebe.

Ing. Petr Macek
CEO Caflou

progresguru.cz

Rok realizace:

2016

Rozsah:

UX design, UI design

Klient:

progresguru.cz

Ohlas klienta:

S Mariánem se spolupracuje dobře. Návrh postupu pro vás připraví prostřednictvím myšlenkové mapy, včetně nacenění jednotlivých kroků. Na základě analýzy webu jsme redesignovali web (UX, Webdesign, Copy). Samozřejmě s návazností na další činnosti (emailing, SEO).

S výsledkem jsem spokojený nejen já, ale i mí zákazníci. Pro změnu je dobré spolupracovat s někým, kdo své práci rozumí. Přichází s novými nápady a neřídí se jen zadáním. Rovněž si velmi cením zodpovědného přístupu a lidské komunikace.

Jan Linhart
majitel a zakladatel vydavatelství audioknih progresguru.cz

mladykokos.cz

Rok realizace:

2016 – 2017

Rozsah:

UX design, návrh gamifikačního modelu

Klient:

Coolcoco s.r.o.

Popis:

V rámci kokosové revoluce vzniklo zcela nové e-shop řešení na vlastní platformě. Na projektu jsem se podílel jako UX designer a designer gamifikačního modelu. Po téměř půlroční spolupráci vstupuje na trh zcela nový koncept brandu Mladého Kokosu společně s novým e-shopem, který téměř okamžitě vykazuje meziroční nárůst téměř o 40%.

martinbursik.com

Rok realizace:

2017

Rozsah:

UX design, UI design, branding, logo

Klient:

Martin Buršík

Ohlas klienta:

Mariana jsem oslovil, protože jsem po shlédnutí jeho webového profilu cítil, že by mi mohl pomoci vytvořit výjimečný projekt, který jsem právě připravoval – www.martinbursik.com. Přál jsem si neotřelou webovou prezentaci mé osoby jako investičního poradce, který poskytuje služby bez provizí od třetích stran.

Marian mě nadchl svým přístupem, je profesionální, veselý, empatický, rychle pracuje se souvislostmi, a přitom stále, jakoby mimoděk, pracuje na základě projektových postupů a s velkou úctou a pokorou k připomínkám klienta dokáže navrhovat designové a funkční vlastnosti webu, ze kterých postupně vzešel web, který má u mých klientů velmi pozitivní ohlas. Velmi jsem ocenil přístup, kdy Marian přizval mnou navrženého fotografa k diskuzím o vzhledu webu. Díky tomu fotograf mnohem lépe a rychleji navrhl a realizoval sadu fotografií, které se pro můj projekt hodily.

Práce ze strany Mariana byla efektivní, promyšlená a splnila mé očekávání. A navíc jsem poznal skvělého člověka, kterého v mnoha směrech obdivuji. Přeji Marianovi mnoho štěstí a mohu jej vřele doporučit.

Martin Buršík
Private Wealth Manager, BURŠÍK CAPITAL s.r.o.

kreativnimatka.cz

Rok realizace:

2017

Rozsah:

UX design, UI design, branding, logo

Klient:

Kreativní Matka

Ohlas klienta:

Jsem nesmírně ráda, že jsem si pro svůj projekt vybrala právě Mariana. Hned po první schůzce jsem věděla, že to je on – mého srdce šampion, a že s ním to bude to pravé ořechové. Kolikrát jsem si až říkala, jestli ten chlap neumí číst myšlenky. Vždy se trefil přímo do toho, na co jsem myslela, co bych chtěla.

S Marianem je prostě radost spolupracovat. Jeho znalosti v oboru a pracovní přístup jsou neoddiskutovatelné. Díky, Mariane!

Bc. Monika Kukoľ Sochorová
MBA designérka, aranžérka a dekoratérka, Kreativní Matka

2skin.sk

Rok realizace:

2017

Rozsah:

UX analýza, UX design, UI design, nasazení na Shoptet e-shop platformu

Klient:

2skin.sk

Popis:

Hlavním úkolem spolupráce bylo vyřešení UX nedostatků, které se projevovali na nižších konverzích e-shopu.

Výsledkem zásahu do UI a UX designu bylo okamžité zvýšení konverze o celé jedno procento.

Ohlas klienta:

Velmi rád som spolupracoval s pánom Kadlecom, okrem perfektnej komunikácie a prístupu som mal možnost nechat naňho aj implementaciu výskedkov UX na web, ktorá okamžitě zdvíhla priamu predajnú konverziu o 1%.

Perfektné, komplexné, all in one služby. Možem len odporučat.

Ing. Miroslav Hanus
majitel e-shopu 2skin.sk

mobilonline.sk

Rok realizace:

2016

Rozsah:

UX analýza, wireframy, UI design

Klient:

mobilonline s.r.o.

Popis:

Podílel jsem se na redesignu obří e-shop platformy obchodující s mobilními technologiemi.

Společnost mobilonline s.r.o. disponuje po boku online kanálu téměř 30 kamennými pobočkami po celém Slovensku.

webfloor.com

Rok realizace:

2016

Rozsah:

UX & UI design platformy čítající webovou a mobilní aplikaci

Klient:

Digital Floor LTD, England

Popis:

Navrhl jsem koncept a jednotlivé součásti platformy webfloor.com, skládající se z webové a mobilní aplikace.

Několik dalších vybraných

Rok realizace:

2014 – 2017

Rozsah:

UX & UI design