4nohy.cz

UI/UX design, WordPress, webdesign, branding, logo, obalový materiál, tiskový design, corpotrate identity, fotografie, mentoring

Na začátku byl nápad, který nás nadchl. Okamžitě jsme se pustili do plánování a první na našem seznamu bylo vytvoření loga a grafiky pro náš web. Oslovili jsme několik freelancerů a mezi nimi byl i Marián. Jako odpověď nám přišlo několik neosobních odpovědí a dotazníků k vyplnění…a pak jeden velmi osobní email. Hádejte od koho? :-) Marián byl jediný, který nás chtěl vidět osobně a my to s radostí a trochu i s obavami přijali. Během naší dvouhodinové schůzky nám Marián otevřel oči tak, až jsme se zalekli, do čeho se to řítíme. Představovali jsme si totiž naše podnikání jako Hurvínek válku. Vůbec jsme si neuvědomili, že pokud chcete přijít na trh s něčím novým, tak Vám nestačí pouze logo. Pokud chcete uspět, Váš projekt musí být domyšlený. Musíte si definovat zákazníka, produkt, strategii, analyzovat trh, vytvořit brand a indentitu, správně se propagovat, mít filozofii… Zjistili jsme, že potřebujeme pomoc.

Asi je Vám jasné, že jsme si s Mariánem na společnou spolupráci kývli. Už od začátku jsme si lidsky sedli a každou další schůzkou jsme se utvrzovali v tom, že jsme se dali dohromady se skvělým člověkem. Má otevřenou mysl, ví přesně, co dělá a má jasný cíl, kam projekt nasměrovat. Marián nám vytvořil “brand“, se kterým se můžeme pyšně prezentovat.

Mariáne, děkujeme Vám za Vaši energii, čas strávený naším projektem, srandu, kterou jsme společně zažili a za to jaký jste! A také děkujeme Vaší rodině (Hance, Martínkovi a Pujíkovi) za trpělivost, díky které jste nám mohl věnovat tolik času.

Jana a Jiří Havlovi

majitelé, 4nohy