damibubble.cz

UI/UX design, WordPress, webdesign, branding, logo, obalový materiál, tiskový design, corpotrate identity, fotografie, mentoring, kampaně

„Všechno se děje správně a ve správnou chvíli.“ Tak přesně by se dalo nazvat naše první setkání s Mariánem. Ztraceni ve světě grafiky a webu jsme poznali Mariána.

Ukázal nám cestu a pomohl dojít k radostnému cíli. S Mariánem jsme za velmi krátký časový úsek dokázali vytvořit dílo, které nás dělá šťastné.

Dostane se Vám pod kůži, a právě díky tomu získá Váš nápad opravdu kvalitní poutavý kabát, který dostane ostatní do kolen a to přeci chcete.

Moc děkujeme za vše, za desing, web, pochopení, rozumný nadhled, pomoc a přátelskou spolupráci plnou poznání a veselí.

David Kyselák a Nikola Hlavsová

majitelé, DAMI Bubble

dami-bubble-logo

David přede mnou kdysi prohodil, že hodlá v Příbrami po boku své dvojice ovocných fresh barů DAMI Fresh vybudovat novou prodejnu DAMI Bubble zaměřenou zejména na mladé školáky, kterým přinese oblíbený nápoj Bubble tea. David je člověkem, který podniká až běda, ale pravdou je, že tu a tam potřebuje nasměrovat a namotivovat.

Začínáme se topit v bublinách a kuličkách, které k Bubble tea neodmyslitelně patří. David se nebojí investovat, a tak během dvojice měsíců mění pronajatý zhýralý prostor k našemu obrazu. Do temného místa přinášíme ohromné množství světla a barev.

Vzhledem k cílové skupině vytvoříme jednoduchou, ale za to účinou kampaň skrze sociální média. A proto před spuštěním projektu operujeme s loajální databází potenciálních klientů čítající několik set uživatelů.

Otevíráme brány DAMI Bubble, před kterou se tvoří fronta nemající konce. Pochopení cílové skupiny a správné nastavení komunikace zajistí skvělý start projektu, který se po několika týdnech projevuje nečekanými výsledky. Boříme mýty o městské části, která údajně o víkendu nefunguje…v DAMI Bubble funguje a to velmi dobře. DAMI Bubble není prodejna čaje s kuličkami, DAMI Bubble je prodejna, herna pro mladé, kteří se tu baví při herních turnajích na Xboxu, webovém surfování na zabudovaných tabletech či sledováním televize.

David opět dokázal, že nemožné je možné…