martinbursik.com

UI/UX design, WordPress

Mariana jsem oslovil, protože jsem po shlédnutí jeho webového profilu cítil, že by mi mohl pomoci vytvořit výjimečný projekt, který jsem právě připravoval – www.martinbursik.com. Přál jsem si neotřelou webovou prezentaci mé osoby jako investičního poradce, který poskytuje služby bez provizí od třetích stran.

Marian mě nadchl svým přístupem, je profesionální, veselý, empatický, rychle pracuje se souvislostmi, a přitom stále, jakoby mimoděk, pracuje na základě projektových postupů a s velkou úctou a pokorou k připomínkám klienta dokáže navrhovat designové a funkční vlastnosti webu, ze kterých postupně vzešel web, který má u mých klientů velmi pozitivní ohlas. Velmi jsem ocenil přístup, kdy Marian přizval mnou navrženého fotografa k diskuzím o vzhledu webu. Díky tomu fotograf mnohem lépe a rychleji navrhl a realizoval sadu fotografií, které se pro můj projekt hodily.

Práce ze strany Mariana byla efektivní, promyšlená a splnila mé očekávání. A navíc jsem poznal skvělého člověka, kterého v mnoha směrech obdivuji. Přeji Marianovi mnoho štěstí a mohu jej vřele doporučit.

Martin Buršík

Private Wealth Manager, BURŠÍK CAPITAL s.r.o.