veveraw.cz

UI/UX design, WordPress, webdesign, branding, logo, obalový materiál, tiskový design, corpotrate identity, fotografie, mentoring, strategie

Když jsme šli na první pracovní setkání s tebou, měli jsme ohromný strach. Nevěděli jsme co děláme, jak to budeme dělat dál, kde to budeme dělat, pro koho a jestli to vůbec půjde.

To bylo ale také naposled. S každou další schůzkou jsme si byli jistější, věci dostávaly ten správný směr a najednou to vypadalo tak jednoduše.

Působíš jako obrovský profík, který přesně ví, co dělá a se vším si vždy ví rady. Kdykoli se nám zdál v něčem problém, byl s rychlostí blesku odstraněn, než vlastně vůbec stačil přijít. Ani jednou jsme o tobě nezapochybovali a vkládali v tebe stoprocentní důvěru. Určitě byly chvíle, kdy jsme ti dávali zabrat stejně jako ty nám, ale teď už víme, že bez toho bychom nebyli tam, kde jsme.

Také už víme, jakým směrem jít dál a nic nám nepřipadá nemožné. Víme, že děláme dobrawty naprosto luxusní chuti a máme, jak říkáš, k posrání dobrý web. Až dovedeme k dokonalosti krabičky a zbytek věcí, bude k posrání dobrý úplně všechno. A za to Ti patří velké díky.

Jsi úžasný člověk jak po pracovní stránce, tak i po té osobní. Není možné se v tvé přítomnosti cítit jinak než výborně a mnoho lidí by se od tebe mohlo učit. Ještě jednou za vše moc děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Eva Šmatláková a Martin Svěchota

majitelé, VeveRaw

Cesta za jedním raw snem…

Koncept VeveRaw je příkladem, kdy klient zná svůj produkt, svého klienta a dokonce i trh, ale chybí trocha strategie, odhodlání a nadhledu. Evi činnost jsem sledoval dlouhou dobu ještě před započetím naší spolupráce a čekal na vhodnou chvíli, kdy bude připravena k nové cestě. Veděl jsem, že naše spolupráce bude stavěna spíše na motivaci…

Začátek její cesty je učebnicovým příkladem cesty ke splněnému snu. Začíná patlat pro své přátele a skrze to vše objevuje hlad po úspěchu. Když něco chcete tak moc, až se ve Vás rozezvučí vesmír, je lehké nasměrovat Vás správným směrem.

Pro Evu a Martina jsem sestavil transparentní motivační strategii, která v jejich mysli otevírá ty správné dveře. Stává se někdy, že jednoduše nevíte, že nevíte. Na mne je objevit ve Vás hlad, víru, sílu a chuť…